Nasze strony wykorzystują pliki cookies
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Często zadawane pytania

Zamin zadasz nam pytanie sprawdź czy odpowiedź nie znajduje się już poniżej

O biegu

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ FALE OPEN OD ELITE?

Zawodnicy fali Elite cały dystans muszą pokonać bez pomocy z zewnątrz oraz nie mogą liczyć na wsparcie innych uczestników biegu. W Elicie można wystartować w fali PRO lub w kategorii wiekowej (K1, K2, K3, K4, K5, M1, M2, M3, M4, M5). W falach open prowadzona jest również klasyfikacja i nagrody, jeśli uczestnik nie pokona przeszkody doliczana mu jest kara czasowa do końcowego wyniku.

CZYM SIĘ RÓŻNI FALA ELITE PRO OD ELITE W KATEGORIACH WIEKOWYCH?

W Elite PRO startują zawodnicy, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości bez względu na wiek pozostałych rywali. Natomiast kategorie wiekowe są, dla osób, które chcą się zmierzyć z uczestnikami w swojej grupie wiekowej. Pamiętaj! Jeżeli wygrałeś w swojej grupie wiekowej, ale wystartowałeś w Elicie PRO niestety nie otrzymasz nagrody. Tak samo jeżeli masz najlepszy czas w Elicie Pro ale wystartowałeś w swojej grupie wiekowej również nie otrzymasz nagrody.

CO OZNACZAJĄ KOLORY PRZY FALACH?

Kolory oznaczają godzinę startu. Jest to jedynie element informacyjny dla Organizatora.Kolorową opaskę otrzymaną w pakiecie należy przed startem założyć na rękę, jest to bilet wstępu do strefy startu.

CO TO JEST ULTIMA?

Ultima to hybrydowy medal, który można złożyć kończąc wszystkie formuły Race w danym sezonie. Medale otrzymane na mecie każdego niedzielnego biegu łączą się ze sobą tworząc wyjątkową ULTIMĘ.

CO TO JEST MONOLIT?

Monolit dla najwytrwalszych Wojowników. Weź udział w trzech formułach podczas jednego weekendu i zdobądź niepowtarzalne, ręcznie wykonane wyróżnienie! Każda edycja to nowa statuetka, zbierz je wszystkie i dołącz do grona największych wojowników.

Monolit są to trzy formuły podczas jednego weekendu.

1. RACE
2. OPENER
3. do wyboru: ARROW/PEAK28/HILL

GDZIE SPRAWDZIĆ GODZINY STARTÓW?

Wszystkie godziny startów widoczne są po zalogowaniu do swojego profilu. Wystarczy wejść w zakładkę wydarzenia i wszystkie.

CZY MOŻNA ZMIENIĆ GODZINĘ STARTU PO ZAPISANIU SIĘ JUŻ NA BIEG?

Każdy zawodnik samodzielnie może zmienić godzinę swojego startu (nawet gdy zamówienie jest już opłacone), aby to zrobić wystarczy kliknąć w godzinę startu przy odpowiednim zamówieniu i wybrać nową falę. Zmiana w obrębie fal Open jest bezpłatna. Możliwa jest również zmiana z fali Open na Elite, przy czym w tej sytuacji należy liczyć się z dodatkową opłatą 30 zł (dopłata do Pain to 40 zł). Natomiast przy zmianie z Elite na Open różnica w cenie nie jest zwracana.

CHCĘ ZREZYGNOWAĆ Z BIEGU, JAKIE MAM MOŻLIWOŚCI?

Zwrot do 14 dni od daty rejestracji
Zgodnie z art. 27-29 ustawy o prawach konsumenta. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Podaj w poniższym formularzu numer rachunku bankowego. Nasza obsługa zweryfikuje poprawność danych zamówienia. Jeśli część startu opłaciłeś voucherem a część za pośrednictwem Przelewy 24, otrzymasz zarówno voucher jak i wpłaconą kwotę.

Do wyboru::
● Przelew Użytkownik, któremu przysługuje pełny zwrot opłaty startowej musi w formularzu zwrotu wybrać opcję przelewu oraz podać numer konta. Kwota zwrotu jest równa kwocie wpłaconej przelewem przez zawodnika
● -Voucher 100% -Otrzymasz voucher na 100% wartości wpłat wybranego zamówienia. W ciągu kilku minut w Twoim profilu pojawi się nowy Voucher który możesz wykorzystać w późniejszym czasie. Jest to kod umożliwiający opłacenie innego startu w Barbarian Race przez Ciebie lub inna osobę.
● Przeniesienie pakietu Zmiany należy dokonać podając imię, nazwisko, rok urodzenia, miejsce zamieszkania osoby przejmującej pakiet. Koszt przeniesienia jednego startu wynosi 30 zł
● -Saldo 100% -Otrzymasz pełny zwrot kwoty wybranego zamówienia który zostanie dopisany do Twojego salda. Możesz z niego skorzystać w dowolnej chwili opłacając nim swoje starty.

Po upływie 14 dni od daty rejestracji

Do wyboru:
● Voucher 50%
Otrzymasz voucher na 50% wartości wpłat wybranego zamówienia W ciągu kilku minut w Twoim profilu pojawi się nowy Voucher który możesz wykorzystać w późniejszym czasie Jest to kod umożliwiający opłacenie innego startu w Barbarian Race przez Ciebie lub inna osobę.
● Przeniesienie pakietu
Zmiany należy dokonać podając imię, nazwisko, rok urodzenia, miejsce zamieszkania osoby przejmującej pakiet. Koszt przeniesienia jednego startu wynosi 30 zł
● -Saldo 50%
-Otrzymasz połowę kwoty wybranego zamówienia który zostanie dopisany do Twojego salda. Możesz z niego skorzystać w dowolnej chwili opłacając nim swoje starty

Zasady zwrotu
Zwroty w ofertach są możliwe wyłącznie dla wszystkich pozycji znajdujących się w ofercie jednocześnie (tzn. nie jest możliwy zwrot pojedynczej pozycji z oferty). Jeżeli zawodnik nie weźmie udziału w biegu traci możliwość otrzymania swojego pakietu startowego. Zawodnik nie ma prawa ubiegania się o zwrot wpłaconych środków jeżeli w dniu zawodów został wykluczony ze startu przez Organizatora z powodu swojego zachowania (był pod wpływem alkoholu/środków odurzających, miał na sobie odzież zagrażającą bezpieczeństwu innych Zawodników, był agresywny w stosunku do innych Uczestników).

CHCĘ ZROBIĆ KOMUŚ PREZENT I WYKUPIĆ START. CO MAM ZROBIĆ?

Zgodnie z art. 106i ust. 1 ustawy o VAT fakturę wystawiamy nie później niż 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano przelewu. Jeżeli start został opłacony w tym terminie to wystarczy napisać wiadomość na adres: biuro@barbarianrace.pl i podać numer zamówienia oraz dane do faktury.

CHCĘ ZROBIĆ KOMUŚ PREZENT I WYKUPIĆ START. CO MAM ZROBIĆ?

W tej sytuacji należy zalogować się do swojego profilu i wybrać opcję z menu bocznego vouchery, a następnie nowy. Po wybraniu odpowiedniej kwoty należy opłacić zamówienie. Kod pojawi się w zakładce vouchery – moje. Przy wyborze kwoty należy pamiętać, że jeżeli będzie ona wyższa niż kwota zamówienia to różnica przepada. Voucher jest jednorazowy i ważny przez rok od daty wystawienia.

CZYM RÓŻNI SIĘ VOUCHER OD SALDA W PROFILU UŻYTKOWNIKA?

Voucher jest bezimienny i można go przekazać innemu zawodnikowi. Jednak należy pamiętać, że jeżeli jego wartość jest większa niż kwota, którą chcemy nim opłacić to różnica miedzy tymi wartościami przepada. Natomiast gdy wartość zamówienia jest większa niż kwota zawarta w voucherze będzie trzeba dopłacić różnicę. Z kolei saldo przypisane jest do profilu zawodnika i nie można go przekazywać innym osobom, jednak użytkownik może wykorzystać wszystkie środki zawarte na koncie, ponieważ podczas płatności sam wybiera kwotę, którą aktualnie chce użyć.

CHCĘ STWORZYĆ SWOJĄ DRUŻYNĘ. CO MAM ZROBIĆ?

Aby stworzyć drużynę należy zalogować się do swojego profilu i z menu bocznego wybrać zakładkę drużyny>moje. Na górze ekranu pojawi się opcja: załóż nową tutaj. Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Osoba, która zakłada drużynę również musi do niej dołączyć. Założyciel grupy automatycznie jest jej kapitanem i nią zarządza. Aby być w drużynie należy zostać zaakceptowanym przez kapitana, on również może usuwać zawodników z drużyny. Jeżeli ktoś chce zrezygnować z funkcji kapitana musi napisać wiadomość na adres: biuro@barbarianrace.pl z informacją o swojej rezygnacji oraz z danymi swojego zastępcy (numer startowy oraz imię i nazwisko)..

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY. CO MAM ZROBIĆ?

Należy zalogować się do swojego profilu i z menu bocznego wybrać opcję drużyny>wszystkie. Następnie wpisać nazwę drużyny, do której chce się dołączyć i postępować zgodnie z instrukcjami. Zapisanie się do drużyny nie jest równoznaczne z dołączeniem do niej. Kapitan musi zweryfikować prośbę zawodnika, gdy jest ona rozpatrzona pozytywnie zawodnik otrzymuje specjalny klucz, który musi wpisać w swoim profilu. W oknie gdzie znajdują się wszystkie dane użytkownika pod napisem (oczekuje na aktywację) należy kliknąć w napis (aktywuj) i wpisać podany kod.

CZYM JEST FALA FAMILY?

Family to rodzinna fala, przeznaczona dla osób, które chcą wystartować w biegu ze swoimi dziećmi(lub trener/opiekun z podopiecznymi). Występuje ona wyłącznie w formule Opener i jest przyporządkowana do godziny 10:00. Jedna osoba dorosła (opiekun) może wystartować z dzieckiem w wieku od 10 do 15 lat. Jeden dorosły może zapisać maksymalnie troje dzieci. W fali obowiązują wszystkie zasady Openera, tzn. zawodnicy mogą sobie pomagać przy pokonywaniu przeszkód. Tylko osoba dorosła otrzymuje chipa do pomiaru czasu. Po zapisaniu się na falę Family nie ma możliwości zmiany godziny startu na fale Open. Zwroty w fali Family możliwe wyłącznie w całości zamówienia pod adresem: biuro@barbarianrace.pl. Pozostałe zasady rezygnacji zgodne z regulaminem.

Jeśli wszystko jest już jasne możesz powrócić do strony głównej